KARTA RFID BLOCKERCHIP

Najcieńsza karta RFID na rynku! Grubość tylko 0,81 mm!

Aktywna ochrona kart*:

  • Płatniczych
  • Identyfikacyjnych
  • Dostępowych
  • Nowych dowodów osobistych
*w częstotliwości 13,56 MHz

Budowa:

Sercem RFID BlockerChip jest zaprojektowany przez polskich inżynierów innowacyjny, niskomocowy chip RF. Jest to jedyny taki produkt na świecie, posiadający najwyższe parametry przy najcieńszym wymiarze karty, jej grubość to zaledwie 0,81 mm

Zasilając się energią odzyskaną z wykrytego pola elektromagnetycznego generuje on aktywną sekwencję zakłócającą. Uniemożliwia ona odczyt danych z kart znajdujących się z pobliżu.

Działanie:

RFID BlockerChip działa w szerokiej rozpiętości natężenia NFC od ledwo wykrywalnych do bardzo silnych.

Dzięki temu zapewnia ochronę w bardzo dużym zakresie odległości, a także w różnych ułożeniach względem innych kart oraz czytnika.

Nasz produkt jest krokiem milowym w stosunku do wszystkich innych rozwiązań na rynku, które opierają swoją skuteczność jedynie o materiał ekranujący – folię, która odcina możliwość komunikowania w bardzo ograniczonym zakresie, daje jedynie ochronę pasywną, a nie aktywną jak RFID BlockerChip.

Wymiary: 85,60 mm x 53,98 mm

Grubość: 0,810 mm

Materiał: PVC

Specyfikacja:

Konstrukcja karty oparta jest na dedykowanym układzie scalonym zaprojektowanym prze polskich inżynierów, o wymiarach 0,9mm x 0,7mm x 0,1mm, który zasila się za pomocą indukcji magnetycznej pola EM o częstotliwości 13,56 MHz. Układ generuje sekwencję zakłócającą która uniemożliwia nawiązania łączności pomiędzy czytnikiem i kartami znajdującymi się w zasięgu RFID BlockerChip. Karta jest całkowicie pasywna: nie wymaga zasilania bateryjnego.

Grubość 0,810mm

Wymiary 85,60mm x 53,98mm

Materiał PVC

Oferta B2B:

Posiadamy specjalną ofertę dla Klientów biznesowych z możliwością wykonania pełnego zadruku na RFID BlockerChip.
Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.